تولید کننده کامیون های سنگین حرفه ای در چین
دستگاه تراکتور ، کامیون کمپرسی، انعام دهنده ، کامیون باری ، کامیون خاص
خانه » محصولات
  1. کامیون کمپرسی Hongyan Genlyon 6×4کامیون کمپرسی Hongyan Genlyon 6×4 دارای ظرفیت حمل خیلی بالا است. این کامیون کمپرسی دارای وسیعترین فالب چین است تا 865 mm است. با استفاده است روش پیرفته روی رنگ این کامیون کمپرسی 4×6 دارای قابلیت بالای ضد زنگ است.
   این کامیون هم پرتو با مقاومت بالا دارد که هم باعث ظرفیت حمل بالا می شود. ..
  1. کامیون کمپرسی Hongyan Genlyon 8×4کامیون کمپرسی Hongyan Genlyon 8×4 دارای وسیعترین فالب چین است تا 865 mm است. با استفاده است روش پیرفته روی رنگ این کامیون کمپرسی 4×8 دارای قابلیت بالای ضد زنگ و ظرفیت حمل بالا می شود.
  1. کامیون باری Hongyan Genlyon 8×4کامیون باری Hongyan Genlyon 8×4 داری ویژگیهای قالب تک پرتو ورن پایین و طرح شیک است. قدرت موتور C9 بالا است و با ترمز به طور خوب هماهنگ شوند.سیستم ترمز WABCO و ABS مجهز شدند. ظرفیت این کامیون باری بیشتر از 50تن است. کاب از فولاد ساخته شد که ساختار این کامین محکم باشد.
   قابلیت روی شیب :28-45 % ...
  1. تراکتور Hongyan Genlyon 6×4وزن خالص خودرو : 49000 Kg
   وزن آمادگی خودرو : 9670 Kg
   اجناس مقرون بصرفه حمل و نقل چرخ پنجم : 15200 Kg ...
  1. کامیون کمپرسی Hongyan Kingkan 6×4 کامیون کمپرسی Hongyan Kingkan 6×4به علت دارای پرتوی مقاومت ظرفیت باری بالا است. قدرت کامیون کمپرسی 6×4 خیلی بالا است. این باعث می شود که قابلیت حمل و نقل خیلی بالا است. این کامیون از قالب وسیع 865 mm ساخته شد. سیستم ضد زنگ هم عالی است.
   کلاچ :Φ430 فنر دیافرگم...
  1. کامیون کمپرسی Hongyan Kingkan 8×4کامیون کمپرسی Hongyan Kingkan 8×4 به علت دارای پرتوی مقاومت ظرفیت باری 15 تن است. قدرت کامیون کمپرسی 4×8 خیلی بالا است. این باعث می شود که قابلیت حمل و نقل خیلی بالا است. این کامیون از قالب وسیع 865 mm ساخته شد. سیستم ضد زنگ هم عالی است.
   اکسل :5.73 اکسل فولادی کاهش دو قلو ...
  1. دستگاه تراکتوردستگاه تراکتور مان فن پیشرفته اروپا از کامیون معرفی می شود. با ظاهر زیبا ، قابل اطمینان، امنیت بالا با استاندارد اروپا، این دستگاه صنعت کامیون چین را به یک مرحله جدید می برد. این دستگاه با چرخ انحصاری ، نقاشی شاسی و کابین ، قاب با دوام است.این دستگاه رانندگاه را راحت و لذت بخش می برد و باعث انتخاب خوبی می شود.
  1. کامیون کمپرسی، انعام دهندهکامیون کمپرسی ما شامل طراحی و فن آوری اروپایی پیشرفته IVECO است. این باعث می شود صنعت کامیون به عرصه جدید می رود که کابین با سبک اروپا، محور به فرد،نقاشی خودرو اطمینان کلی است.طبق شرایط پیچیده جاده، طرح متغی کالا انتخاب شده است.در مورد کیفیت محصول و خدمات، وسیله نقلیه انتخاب خوبی برای رانندگی تبعیض آمیز است.
  1. کامیون 4×6 یورو سوم گرلین کامیون 4×6 یورو سوم گرلین از محور رانن دگی کاهش دو دیفرانسیل و شناورکامل با فولاد بازیگران اشتایر و 9JS119 انتقال استفاده می کند.این محصولات محیط دوستانه است و مطابق با استاندارد EuroIII ست. این کامیون باربری با دوام و قابل اعتماد و همچنین کابین راحت فراهم می کند.
  1. کامیون 4×8 یورو سوم کنکن 4×8کامیون باری .مطابق با استاندارد انتشار EuroⅡ دارای WD615.50 موتور و Φ430mm کلاچ دیافراگم بزرگ تک بشقاب است. این محصولات با دوام و قابل اطمینان است و دارای عملکرد عالی است.
  1. کامیون باربری 4×6 یورو 4 Genlyon کامیون 4×6 یورو سوم گرلین از محور رانن دگی کاهش دو دیفرانسیل و شناورکامل با فولاد بازیگران اشتایر و 9JS119 انتقال استفاده می کند.این محصولات محیط دوستانه است و مطابق با استاندارد EuroIII ست. این کامیون باربری با دوام و قابل اعتماد و همچنین کابین راحت فراهم می کند.
  1. کامیون باربری 4×8 یورو 4 Genlyon کامیون باربر 4×8 ما دارای موتور WD615.50 engine، کلاچ فنر دیافراگمی بزرگ ΦD430mm تک صفحه ای بوده و با استانداردهای یورو 2 تطابق دارد. این کامیون باربر دارای قدرت و دوام کافی برای عملکرد خوب می باشد.
  1. کامیون خاص با توسعه سریع اقتصاد جهانی ، وسایل نقلیه حمل و نقل معمولی نمی تواند نیازهای خاص مشتریان را رفع کند. در این حالت ، خودرو خصوص ساخته و یا تغییر شده استفاده می شود. این کامیون های مخصوص می توان برای حمل و نقل مواد در خواص مختلف و در کشورهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد، به عنوان مثال : مایع ، گاز و مواد فله ، گرانول ، دام ، مرغ ، ماهی و جانوران دیگر ؛ سمی ، کالا ...

SAIC-IVECO HONGYAN Commercial Vehicle Company یک تولید کننده حرفه ای کامیون سنگین با گواهینامه ISO9001:2000 است. ما کامیونهای سنگین را تولید می کنیم که شامل کامیون های تراکتور، کامیون های روگرفت ، کج کننده ، کامیون های باری ، کامیون های سیمان فله ، کامیون های میکسر بتن ، کامیون تانکر است.کامیون ما باری حمل و نقل مواد ساخت و ساز به کار می رود. کامیون ها مخلوط بتن می تواند بتن را از کارخانه به محل ساختمان ببرد. کامیون تانکر برای حمل مایعات و گازها در جاده های مناسب است. محصولات ما به علت کیفیت برتر و خدمات مراقب در الجزایر ، آفریقای جنوبی ، زامبیا ، کامبوج ، قزاقستان ، عربستان سعودی ، بولیوی ، شیلی و بیشتر رایج است.
شما به کامیون های تراکتور ، کج کننده ، کامیون های باری و غیره نیاز دارید، خوشحالیم که کمکت کنیم.