تولید کننده کامیون های سنگین حرفه ای در چین
دستگاه تراکتور ، کامیون کمپرسی، انعام دهنده ، کامیون باری ، کامیون خاص
خانه » شرکت

درباره ما
شرکت خودرو تجاری هونگیان SAIC-OECVI تولیدکننده کامیونهای سنگین با کیفیت است . این شرکت توسط شرکت سرماایه گذاری خودرو و تجاری SAIC-OECVI و شرکت الکترونیک ودستگاه چونگ کینگ ساخته شده است. در این سالها ،ما با استفاده از تکنولوژی Berliet و Steyr ، مارک Hongyan را درست کردیم و الان می توانیم از مارک Steyr استفاده کنیم. امروز محصولات ما با ظرفیت حمل از 5 تن تا 60 تن دارای 25 سری مثلا XinDaKang و Tampa و 1000 نوع است . ما از 13 بخش ، 5 کارخانه ، و 1 مرکز فن آوری تشکیل می دهیم. 4،000 کارکنان (شامل بیش از 1100 تکنسین) در تخصص تولید و دانش فنی به طور موثر و کارآمد در خدمت مشتریان کار می کنند. کامیون های سنگین ، قطعات و خدمات مان از طریق بیش از 500 بازرگان و 350 ایستگاه های خدمات در چین و بیش از 60 کشور فروشته می شود.

محصولات
با بیش از 40 سال تجربه ، ما قادر به ارائه کامیون های سنگین به مشتریان جهانی هستیم. برخی از محصولات شامل دستگاه تراکتور ، کامیون ها روگرفت ، کامیون باری ، کامیون میکسر بتن ، کامیون سیمان فله و کامیون تانکر است. برای ارائه ایمنی راننده ، وسایل نقلیه ما دید بالا و مانور را فراهم می کند و به الزامات تست تصادف سختگیرانه رسید. آنها همچنین استانداردهای انتشار رعایت کرد. پس کامیون های سنگین ما کاملا برای مردم و محیط زیست امن دارد.

تضمین کیفیت
به عنوان یک کارخانه سازنده کامیون سنگین با استاندارد ISO9001 : 2000 ، ما از زمان شروع در تولید وسایل نقلیه با کیفیت بالا متمرکز شده ایم. در حال حاضر سیستم کنترل کیفیت کامل را تاسیس کرده ایم که نظارت بر هر مرحله از تولید ، از انتخاب مواد اولیه در تولید ، برای تحویل به مشتریان کردیم. این به کیفیت کامیون های تراکتور ، کامیون ها روگرفت تضمین ، کامیون ها و محموله کمک می کند.

توسعه محصولات
در SAIC-IVECO HONGYAN Commercial Vehicle Company، ما برای برآوردن نیازهای مشتری در صنعت حمل و نقل در حال تغییر کامیون های سنگین جدید را توسعه می دهیم. به عنوان مثال ، در سطح بین المللی ما برای تولید خودرو با مارک IVECO از تکنولوژی IVECO استفاده می کنیم. با ترکیب فن آوری IVECO و فن آوری محصولات Hongyan ، ما نیز کامیون های سنگین امن و مقرون به صرفه با نام تجاری Hongyan تولید می کنیم. ما در تلاش برای بازارهای داخلی و بین المللی کامیون های سنگین تامین می کنیم.

سرویس
ما خدمات حرفه ای به مشتریان می رسانیم که کامیون ها به خوبی کار می کند و کار خود را سودآور است. تمام محصولات و نمونه کامیون های سنگین برای شما فراهم می کنیم. علاوه بر این ، مهندسان پشتیبانی فنی و تکنسین فروش بسیار آموزش دیده به شما کمک می کنند که هنگام خرید یا استفاده از کامیون های تراکتور ، کامیون ها تخلیه و کامیون باری مشکلی را حل کنند.

برای اطلاعات بیشتر درباره محصولات و خدمات ما ، وب سایت ما را ببینید یا با ما تماس بگیرید.امیدواریم که با شما کار کنیم.

کامیون قوی