تولید کننده کامیون های سنگین حرفه ای در چین
دستگاه تراکتور ، کامیون کمپرسی، انعام دهنده ، کامیون باری ، کامیون خاص
خانه » محصولات » کامیون باری
  1. کامیون 4×6 یورو سوم گرلین کامیون 4×6 یورو سوم گرلین از محور رانن دگی کاهش دو دیفرانسیل و شناورکامل با فولاد بازیگران اشتایر و 9JS119 انتقال استفاده می کند.این محصولات محیط دوستانه است و مطابق با استاندارد EuroIII ست. این کامیون باربری با دوام و قابل اعتماد و همچنین کابین راحت فراهم می کند.
  1. کامیون 4×8 یورو سوم کنکن 4×8کامیون باری .مطابق با استاندارد انتشار EuroⅡ دارای WD615.50 موتور و Φ430mm کلاچ دیافراگم بزرگ تک بشقاب است. این محصولات با دوام و قابل اطمینان است و دارای عملکرد عالی است.
   ...
  1. کامیون باربری 4×6 یورو 4 Genlyon کامیون باربر 4×6 ما دارای محورهای راننده فولادی ریخته گری شده با کاهش دوگانه و شناوری کامل و انتقال 10JSD140A می باشد. این کامیون با منظور کردن حفاظت از محیط زیست در طراحی با استانداردهای یورو 4 تطابق دارد. بنابراین برای محیط زیست کاملا ایمن است. این کامیون باربر دارا عمر بالا و قابل اطمینان است و همچنین دارای یک اتاق راحت است.
  1. کامیون باربری 4×8 یورو 4 Genlyon کامیون باربر 4×8 ما دارای موتور WD615.50 engine، کلاچ فنر دیافراگمی بزرگ ΦD430mm تک صفحه ای بوده و با استانداردهای یورو 2 تطابق دارد. این کامیون باربر دارای قدرت و دوام کافی برای عملکرد خوب می باشد.

کامیون باری

کامیون باری به منظور حمل و نقل محموله یک وسیله نقلیه موتوری است. به طور کلی ، کامیون های در اندازه و قدرت بسیار متفاوت است. کامیون های تجاری بسیار بزرگ است واز بنزین و یا موتورهای دیزلی قدرت را تامین می کند. امروز ، کامیون باری دیزل کامیون باری معمول می باشد. علاوه بر این ، CNG کامیون باری و کامیون باری الکتریکی نیز به طور گسترده استفاده می شود.

ما کارخانه سازنده کامیون قابل اعتماد در چین هستیم. با امکان انتخاب موتور به 360hp ، Hongyan XinDaKang کامیون باری برای انجام کار سخت استفاده می شود. از آنجا که صرفه جویی در انرژی و مطابق با استاندارد انتشار یورو Ⅱ، کامیون باری ما صرفه جویی در انرژی و محیط زیست دوستانه است. قاب پر قدرت ، 13 ، 16 تن اکسل رانندگی و شاسی جامد ظرفیت کامیون ما را بالا می برد. علاوه بر این ، کامیون های باری ما Hongyan HY2003 کابین شناور اتخاذ می کند به منظوراینکه حداکثر راحتی برای راننده تامین کند. علاوه بر این ،4 سیستم ترمز مستقل استفاده برای اطمینان از ایمنی در کامیون باری استفاده می شود .

ویژگیهای کلید
امنیت
1. چهار سیستم ترمز مستقل
کامیون باری ما با تنظیم اتوماتیک4 سیستم ترمز بادی برگزیدن مستقیم (ترمز محور جلو ، ترمز محور عقب ، ترمز پارکینگ اضطراری ، ترمز موتور کمکی) را اتخاذ می کند. این ، با دستگاه ترمز مدرن مانند ABS باعث رانندگی بسیار قابل اعتماد و امن می شود.
2. آینه زاویه عریض
آینه زاویه عریض لوکس برای راننده دید تمام اطراف را فراهم می کند تا بیشتر ایمنی را تامین می کند.

طراحی زیبا
مطابق با :
1. کامیون باری ما با اصول مربوط به مبحی حرکت گازا و وا خطوط کامل و صاف ، ضریب درگ را کاهش می دهد و صرفه جویی در سوخت بهبودمی بخشد.
2. سپر انتگرال لوکس و شیک ، چراغهای بالا ظریف است.
3. داخلی و داشبورد هر دو زیبایی و عملی است ؛ ساز ترکیب قابل انفصال برای تعمیر و نگهداری مناسب است.
4. تنظیم پنجره الکتریک ، قفل کنترل در مرکزی برقی

راحتی
1. کابین شناور کامل ارتعاش کاهش شده و قدرت بالا برای راننده سطح بالایی از آسایش ارایه می دهد.
2. اتاق داخلی بزرگ و راحت
سقف سخت فلز فولاد ، صندلی چرمی قابل تنظیم ، پروانه خواب ، عرض اتاق داخلی 2.2m است.
تجهیزات سمعی بصری پیام های ترد و تصاویر زنده ارائه می دهد برای ینکه به لذت بردن از سفرتان کمک کند.
با تشکر از پدال دو مرحله ، راننده می تواند راحت تر و آسانتر وارد کابین کند.
به عنوان یک تولید کننده حرفه ای کامیون سنگین SAIC-IVECO HONGYAN Commercial Vehicle Company کامیون ها روگرفت ، کج کننده ، کامیون های سیمان فله را تامین می کند. به منظور تضمین کیفیت محصولات ما ، نظارت بر هر فرایند تولید می کنیم. با ترکیب فن آوری IVECO و فن آوری محصولات Hongyan ، ما نیز کامیون های سنگین امن و مقرون به صرفه با نام تجاری Hongyan تولید می کنیم.به عنوان یک کارخانه سازنده کامیون سنگین با استاندارد ISO9001 : 2000 ، ما از زمان شروع در تولید وسایل نقلیه با کیفیت بالا متمرکز شده ایم. در همین حال ، ما به منظور کاهش هزینه های تولید نیز اقدامات مؤثر را برداریم در نتیجه قیمت های ما پایین است.
امیدواریم که به شما کمک کنیم.
ابرای اطلاعات بیشتر ، لطفا از ایمیل ، فکس ، تلفن با ما تماس بگیرید.

کامیون قوی
  1. کامیون خاص با توسعه سریع اقتصاد جهانی ، وسایل نقلیه حمل و نقل معمولی نمی تواند نیازهای خاص مشتریان را رفع کند. در این حالت ، خودرو خصوص ساخته و یا تغییر شده استفاده می شود. این کامیون های مخصوص می توان برای حمل و نقل مواد در خواص مختلف و در کشورهای مختلف مورد استفاده قرار گیرد، به عنوان مثال : مایع ، گاز و مواد فله ، گرانول ، دام ، مرغ ، ماهی و جانوران دیگر ؛ سمی ، کالا ...